105-562FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-562FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Fitxak: 105-562FS.pdf
  • Mezua
105-562FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-562FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6339 pcs Datuen fitxa 105-562FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-562FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 47MHz
Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 170mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.3 Ohm Max
Uneko balorazioa 170mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
105-562J
105-562J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Stockean: 23575 pcs
Deskarga: 105-562J.pdf
RFQ
105-562JS
105-562JS
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 19425 pcs
Deskarga: 105-562JS.pdf
RFQ
105-562G
105-562G
Deskarga: 105-562G.pdf
105-561HS
105-561HS
deskribapena: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Deskarga: 105-561HS.pdf
105-562F
105-562F
Deskarga: 105-562F.pdf
105-562H
105-562H
Deskarga: 105-562H.pdf
105-561KS
105-561KS
Deskarga: 105-561KS.pdf
105-561K
105-561K