105-561FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-561FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Fitxak: 105-561FS.pdf
  • Mezua
105-561FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-561FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6104 pcs Datuen fitxa 105-561FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-561FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 560nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 163MHz
Deskribapen zehatza 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 460mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
105-561HS
105-561HS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Stockean: 12772 pcs
Deskarga: 105-561HS.pdf
RFQ
105-561G
105-561G
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 7804 pcs
Deskarga: 105-561G.pdf
RFQ
105-472JS
105-472JS
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Deskarga: 105-472JS.pdf
105-561F
105-561F
Deskarga: 105-561F.pdf
105-472K
105-472K