105-472JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-472JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Fitxak: 105-472JS.pdf
  • Mezua
105-472JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-472JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15161 pcs Datuen fitxa 105-472JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-472JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 52MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Inductor 175mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 175mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105-561G
105-561G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Stockean: 7804 pcs
Deskarga: 105-561G.pdf
RFQ
105-472FS
105-472FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Stockean: 6013 pcs
Deskarga: 105-472FS.pdf
RFQ
105-472K
105-472K
Deskarga: 105-472K.pdf
105-472J
105-472J
Deskarga: 105-472J.pdf
fabrikatzaileak: TPI (Test Products International)
deskribapena: BNC ADAPTER 50 OHM 1/2W 1.5GHZ
Deskarga: 105-52-000.pdf
105-472GS
105-472GS
Deskarga: 105-472GS.pdf
105-472KS
105-472KS
Deskarga: 105-472KS.pdf
105-561F
105-561F
Deskarga: 105-561F.pdf
105-472H
105-472H
Deskarga: 105-472H.pdf
105-472HS
105-472HS
Deskarga: 105-472HS.pdf