103R-103JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-103JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Fitxak: 103R-103JS.pdf
  • Mezua
103R-103JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-103JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17356 pcs Datuen fitxa 103R-103JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-103JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.45 Ohm Max
Uneko balorazioa 165mA Uneko - Saturazioa -