103R-103FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-103FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Fitxak: 103R-103FS.pdf
  • Mezua
103R-103FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-103FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5787 pcs Datuen fitxa 103R-103FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-103FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.45 Ohm Max
Uneko balorazioa 165mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103R-102HS
103R-102HS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Stockean: 10105 pcs
Deskarga: 103R-102HS.pdf
RFQ
103R-103F
103R-103F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Stockean: 7705 pcs
Deskarga: 103R-103F.pdf
RFQ
103R-103JS
103R-103JS
Deskarga: 103R-103JS.pdf
103R-102K
103R-102K