103R-102JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-102JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Fitxak: 103R-102JS.pdf
  • Mezua
103R-102JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-102JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15661 pcs Datuen fitxa 103R-102JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-102JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 145MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 425mA 540 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 540 mOhm Max
Uneko balorazioa 425mA Uneko - Saturazioa -