103R-120JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-120JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
Fitxak: 103R-120JS.pdf
  • Mezua
103R-120JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-120JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16128 pcs Datuen fitxa 103R-120JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 57 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-120JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 12nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.45GHz
Deskribapen zehatza 12nH Unshielded Inductor 1.19A 69 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 69 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.19A Uneko - Saturazioa -