PT65127L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65127L254 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT65127L254
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP OCT COMP 150MA 24V
Fitxak: PT65127L254.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PT65127L254ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT65127L254 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SW ROTARY DIP OCT COMP 150MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11832 pcs Datuen fitxa PT65127L254.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series PT65
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak 679-1903 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles
Luzera 0.393" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Bizitza elektrikoa - Deskribapen zehatza Dip Switch Octal Complement 8 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC
Uneko balorazioa 150mA Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua Octal Complement
Gorputzaren materiala Thermoplastic Ekintza mota Rotary for Tool
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PT6512G
PT6512G
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.5V 8A
Stockean: 4444 pcs
Deskarga:
RFQ
PT65127L508
PT65127L508
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SW ROTARY DIP OCT COMP 150MA 24V
Stockean: 14831 pcs
Deskarga: PT65127L508.pdf
RFQ
PT65127
PT65127
fabrikatzaileak: APEM Inc.