PT65126L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65126L254 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT65126L254
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V
Fitxak: PT65126L254.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PT65126L254ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT65126L254 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17879 pcs Datuen fitxa PT65126L254.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series PT65
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak 679-1925
PT65126L254-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles
Luzera 0.393" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Bizitza elektrikoa - Deskribapen zehatza Dip Switch Octal 8 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC
Uneko balorazioa 150mA Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua Octal
Gorputzaren materiala Thermoplastic Ekintza mota Rotary for Tool
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PT65126
PT65126
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V