PT65125L254
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT65125L254
Fabrikatzaileak / Marka: APEM Inc.
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Fitxak: PT65125L254.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PT65125L254ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT65125L254 fabrikatzailea APEM Inc.
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25382 pcs Datuen fitxa PT65125L254.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series PT65
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles Luzera 0.393" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Bizitza elektrikoa -
Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 6 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC Uneko balorazioa 150mA