NZ9F13VT5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F13VT5G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NZ9F13VT5G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 200MW SOD923
Fitxak: NZ9F13VT5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
NZ9F13VT5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NZ9F13VT5G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 13V 200MW SOD923 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2485392 pcs Datuen fitxa NZ9F13VT5G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-923
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-923
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 37 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 200mW ±5% Surface Mount SOD-923
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 10V