NZ9F18VST5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F18VST5G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NZ9F18VST5G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 200MW SOD923
Fitxak: NZ9F18VST5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
16000 pcs
  • Mezua
NZ9F18VST5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NZ9F18VST5G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 18V 200MW SOD923 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2069726 pcs Datuen fitxa NZ9F18VST5G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-923
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-923
Beste izenak NZ9F18VST5G-ND
NZ9F18VST5GOSTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 50 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 200mW ±2% Surface Mount SOD-923 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 14V