NZ9F10VT5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F10VT5G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NZ9F10VT5G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 200MW SOD923
Fitxak: NZ9F10VT5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NZ9F10VT5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NZ9F10VT5G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 10V 200MW SOD923 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 282979 pcs Datuen fitxa NZ9F10VT5G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-923
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOD-923
Beste izenak NZ9F10VT5GOSDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 200mW ±5% Surface Mount SOD-923 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 7V