MMSZ10T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ10T3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ10T3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ10T3G.pdf
  • Mezua
MMSZ10T3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ10T3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6095 pcs Datuen fitxa MMSZ10T3G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 7V Oinarriaren zati kopurua MMSZ10