MMSZ12T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ12T1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ12T1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ12T1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MMSZ12T1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ12T1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 12V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 396256 pcs Datuen fitxa MMSZ12T1G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 12V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ12T1GOSDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 25 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 12V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 8V