MMSZ10T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ10T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ10T1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ10T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMSZ10T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ10T1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1839453 pcs Datuen fitxa MMSZ10T1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ10T1OSTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 7V
Oinarriaren zati kopurua MMSZ10
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMSTA92-7-F
MMSTA92-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TRANS PNP 300V 0.1A SC70-3
Stockean: 1228273 pcs
Deskarga: MMSTA92-7-F.pdf
RFQ
MMSZ10T1G
MMSZ10T1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 10V 500MW SOD123