FSBB30CH60D
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB30CH60D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBB30CH60D
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MODULE SPM 600V 30A SPMPA
Fitxak: FSBB30CH60D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mezua
FSBB30CH60Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBB30CH60D fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MODULE SPM 600V 30A SPMPA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3674 pcs Datuen fitxa FSBB30CH60D.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion SPM® 3
Pakete / kasua 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase Inverter 600V 30A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Oraingo 30A konfigurazioa 3 Phase Inverter