FSBF10CH60B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBF10CH60B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBF10CH60B
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MODULE SPM 600V 10A 3PH SPM27-JA
Fitxak: FSBF10CH60B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
FSBF10CH60Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBF10CH60B fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MODULE SPM 600V 10A 3PH SPM27-JA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4170 pcs Datuen fitxa FSBF10CH60B.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion SPM® 3
Pakete / kasua 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Oraingo 10A konfigurazioa 3 Phase