FSBB30CH60B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBB30CH60B
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MODULE SPM 600V 30A 3PH SPM27-EC
Fitxak: FSBB30CH60B.pdf
  • Mezua
FSBB30CH60Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBB30CH60B fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MODULE SPM 600V 30A 3PH SPM27-EC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4395 pcs Datuen fitxa FSBB30CH60B.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion-SPM®
Pakete / kasua 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Oraingo 30A konfigurazioa 3 Phase