FSBB20CH60CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB20CH60CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBB20CH60CT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MODULE SPM 600V 20A SPMCC
Fitxak: FSBB20CH60CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mezua
FSBB20CH60CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBB20CH60CT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MODULE SPM 600V 20A SPMCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4094 pcs Datuen fitxa FSBB20CH60CT.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion SPM® 3
Pakete / kasua 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Oraingo 20A konfigurazioa 3 Phase