FSBB20CH60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB20CH60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSBB20CH60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SMART POWER MODULE 20A SPM27-CA
Fitxak: FSBB20CH60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FSBB20CH60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSBB20CH60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena SMART POWER MODULE 20A SPM27-CA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4660 pcs Datuen fitxa FSBB20CH60.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series Motion SPM® 3
Pakete / kasua 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Beste izenak FSBB20CH60-ND
FSBB20CH60_NL
FSBB20CH60_NL-ND
FSBB20CH60FS
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Oraingo 20A