FQB4N20LTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB4N20LTM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB4N20LTM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 3.8A D2PAK
Fitxak: FQB4N20LTM.pdf
  • Mezua
FQB4N20LTMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB4N20LTM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 200V 3.8A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5113 pcs Datuen fitxa FQB4N20LTM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.35 Ohm @ 1.9A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.13W (Ta), 45W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 310pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.2nC @ 5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 3.8A (Tc) 3.13W (Ta), 45W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3.8A (Tc)