FQB47P06TM-AM002
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB47P06TM-AM002 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB47P06TM-AM002
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 60V 47A D2PAK
Fitxak: FQB47P06TM-AM002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
FQB47P06TM-AM002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB47P06TM-AM002 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 60V 47A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56021 pcs Datuen fitxa FQB47P06TM-AM002.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 23.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.75W (Ta), 160W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak FQB47P06TM-AM002TR
FQB47P06TM_AM002
FQB47P06TM_AM002-ND
FQB47P06TM_AM002TR
FQB47P06TM_AM002TR-ND
FQB47P06TMAM002
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza P-Channel 60V 47A (Tc) 3.75W (Ta), 160W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)