FQB44N10TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB44N10TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQB44N10TM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 43.5A D2PAK
Fitxak: FQB44N10TM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
FQB44N10TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQB44N10TM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 43.5A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40270 pcs Datuen fitxa FQB44N10TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK (TO-263AB)
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 39 mOhm @ 21.75A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.75W (Ta), 146W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak FQB44N10TMCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 43.5A (Tc) 3.75W (Ta), 146W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 43.5A (Tc)