FDBL0200N100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0200N100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDBL0200N100
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 300A 8-HPSOF
Fitxak: FDBL0200N100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
FDBL0200N100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDBL0200N100 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 300A 8-HPSOF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25762 pcs Datuen fitxa FDBL0200N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-HPSOF
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 mOhm @ 80A, 10V
Power Dissipation (Max) 429W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerSFN Beste izenak FDBL0200N100-ND
FDBL0200N100OSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9760pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 133nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 300A (Tc) 429W (Tc) Surface Mount 8-HPSOF Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 300A (Tc)