FDBL0065N40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0065N40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDBL0065N40
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 300A H-PSOF8
Fitxak: FDBL0065N40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
FDBL0065N40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDBL0065N40 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 40V 300A H-PSOF8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38232 pcs Datuen fitxa FDBL0065N40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-PSOF
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.65 mOhm @ 80A, 10V
Power Dissipation (Max) 429W (Tj) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerSFN Beste izenak FDBL0065N40TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 15900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 296nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 300A (Tc) 429W (Tj) Surface Mount 8-PSOF Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 300A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FDB9506L-F085
FDB9506L-F085
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 30V
Stockean: 6492 pcs
Deskarga:
RFQ
FDBL0150N60
FDBL0150N60
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 300A