FDBL0210N80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0210N80 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDBL0210N80
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 80V 240A H-PSOF8
Fitxak: FDBL0210N80.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FDBL0210N80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDBL0210N80 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 80V 240A H-PSOF8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12877 pcs Datuen fitxa FDBL0210N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-PSOF
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 mOhm @ 80A, 10V
Power Dissipation (Max) 357W (Tj) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-PowerSFN Beste izenak FDBL0210N80CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 10000pF @ 40V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 169nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 80V
Deskribapen zehatza N-Channel 80V 240A (Tc) 357W (Tj) Surface Mount 8-PSOF Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)