P50L-060S-A-DA
3M3M
P50L-060S-A-DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50L-060S-A-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 60POS TYPE A VERT
Fitxak: P50L-060S-A-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
P50L-060S-A-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50L-060S-A-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 60POS TYPE A VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17084 pcs Datuen fitxa P50L-060S-A-DA.pdf
Series Pak 50, P50L RoHS egoera Bulk
Beste izenak 5111174046
P50L060SADA
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 60 Zuzendarien kopurua 0.050" (1.27mm)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia P50L-060S-A-DA Luzera - Bidalketa (estaltzea) 7mm, 9mm
Kontseiluko goian 0.213" (5.40mm) Ezaugarriak Board Lock, Flange
Zabaldutako deskribapena 60 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold deskribapena CONN SOCKET 60POS TYPE A VERT