P50L-060P-RR1-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50L-060P-RR1-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 60POS R/A .050" GOL
Fitxak: P50L-060P-RR1-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
P50L-060P-RR1-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50L-060P-RR1-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 60POS R/A .050" GOL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15964 pcs Datuen fitxa P50L-060P-RR1-DA.pdf
Series Pak 50, P50L RoHS egoera Bulk
Beste izenak 80000924714 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 60 Zuzendarien kopurua 0.050" (1.27mm)
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia P50L-060P-RR1-DA Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Kontseiluko goian 0.275" (6.99mm) Ezaugarriak Board Lock, Flange
Zabaldutako deskribapena 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold deskribapena CONN PLUG 60POS R/A .050" GOL