P50L-060S-BS-DA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50L-060S-BS-DA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 60POS .050" SMD
Fitxak: P50L-060S-BS-DA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
P50L-060S-BS-DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50L-060S-BS-DA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 60POS .050" SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13063 pcs Datuen fitxa P50L-060S-BS-DA.pdf
Series Pak 50, P50L Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 80000906950
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 60
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 7mm, 8mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.252" (6.40mm) Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Deskribapen zehatza 60 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash