ITCSN-0800-6-BLACK-PACK
3M3M
ITCSN-0800-6-BLACK-PACK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITCSN-0800-6-BLACK-PACK
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHRK ITCSN ADH .8"X6" BLK
Fitxak: ITCSN-0800-6-BLACK-PACK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
ITCSN-0800-6-BLACK-PACKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITCSN-0800-6-BLACK-PACK fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHRK ITCSN ADH .8"X6" BLK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4248 pcs Datuen fitxa ITCSN-0800-6-BLACK-PACK.pdf
Mota Tubing, Semi Rigid Shrinkage Ratio 3 to 1
Tenperatura txikitu 121°C Series ITCSN
Berreskuratutako hormako lodiera - Beste izenak 00054007504740
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO), Irradiated
Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.800" (20.32mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.800" (20.32mm) 3 to 1 Black 0.500' (152.40mm, 6.00")