ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS
3M3M
ITCSN-0800-48
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHRK ITCSN ADH .8"X48" BLK
Fitxak: ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHRK ITCSN ADH .8"X48" BLK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2832 pcs Datuen fitxa ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS.pdf
Mota Tubing, Semi Rigid Shrinkage Ratio 3 to 1
Tenperatura txikitu 121°C Series ITCSN
Berreskuratutako hormako lodiera - Beste izenak 00054007089032
3M161660
ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS-ND
ITCSN-0800-48"-BLACK-5PCS
ITCSN-0800-48"-BLACK-5PCS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO), Irradiated Luzera 4.00' (1.22m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barruko diametroa - Hornitua 0.800" (20.32mm)
Barne diametroa - Berreskuratu 0.200" (5.08mm) Ezaugarriak Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.800" (20.32mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Kolore Black