ITCSN-1100-25-U
3M3M
ITCSN-1100-25-U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ITCSN-1100-25-U
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena HEATSHK ITCSN 1.1"X1"BK 1=50PC
Fitxak: ITCSN-1100-25-U.pdf
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
ITCSN-1100-25-Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ITCSN-1100-25-U fabrikatzailea 3M
deskribapena HEATSHK ITCSN 1.1"X1"BK 1=50PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3713 pcs Datuen fitxa ITCSN-1100-25-U.pdf
Mota Tubing, Semi Rigid Shrinkage Ratio 3 to 1
Tenperatura txikitu 121°C Series ITCSN
Berreskuratutako hormako lodiera - Beste izenak ITC1100-1R0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyolefin (PO), Irradiated Luzera 0.083' (25.40mm, 1.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barruko diametroa - Hornitua 1.100" (27.94mm)
Barne diametroa - Berreskuratu 0.370" (9.40mm) Ezaugarriak Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 1.100" (27.94mm) 3 to 1 Black 0.083' (25.40mm, 1.00") Kolore Black