AS1507-BTDT-100
amsams
ams
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1507-BTDT-100
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL 100K SERIAL 16TQFN
Fitxak: AS1507-BTDT-100.pdf
  • Mezua
AS1507-BTDT-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1507-BTDT-100 fabrikatzailea ams
deskribapena IC POT DGTL 100K SERIAL 16TQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4061 pcs Datuen fitxa AS1507-BTDT-100.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±25%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 90 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 16-TQFN (3x3) Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 200 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-WFQFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak Mute
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TQFN (3x3) konfigurazioa Potentiometer