AS1507-BTDT-10
amsams
AS1507-BTDT-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1507-BTDT-10
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL 10K SERIAL 16TQFN
Fitxak: AS1507-BTDT-10.pdf
  • Mezua
AS1507-BTDT-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1507-BTDT-10 fabrikatzailea ams
deskribapena IC POT DGTL 10K SERIAL 16TQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5681 pcs Datuen fitxa AS1507-BTDT-10.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±25%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 90 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 16-TQFN (3x3) Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 200 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 16-WFQFN Exposed Pad
Beste izenak AS1507-BTDT-10CT
AS1507BTDT10
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Txorrotak kopurua 256 Zirkuitu kopurua 2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Ezaugarriak Mute Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TQFN (3x3)