AS1353-26-T
amsams
AS1353-26-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1353-26-T
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5
Fitxak: AS1353-26-T.pdf
  • Mezua
AS1353-26-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1353-26-T fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3072 pcs Datuen fitxa AS1353-26-T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 150mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 175650049
AS1353-26-T-ND
AS1353-26-TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AS1353-28-T
AS1353-28-T
fabrikatzaileak: ams
deskribapena: IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5