AS1353-15-T
amsams
AS1353-15-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS1353-15-T
Fabrikatzaileak / Marka: ams
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Fitxak: AS1353-15-T.pdf
  • Mezua
AS1353-15-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS1353-15-T fabrikatzailea ams
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3989 pcs Datuen fitxa AS1353-15-T.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 175650047
AS1353-15-T-ND
AS1353-15-TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable