Z8F1681AN024XK2246
ZilogZilog
Z8F1681AN024XK2246 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F1681AN024XK2246
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
Fitxak: 1.Z8F1681AN024XK2246.pdf2.Z8F1681AN024XK2246.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
Z8F1681AN024XK2246ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F1681AN024XK2246 fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51320 pcs Datuen fitxa 1.Z8F1681AN024XK2246.pdf2.Z8F1681AN024XK2246.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-LQFP (10x10)
Abiadura 24MHz Series Z8 Encore! XP®
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 16KB (16K x 8) periferikoak DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-LQFP
Beste izenak 269-4957 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 36
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-LQFP (10x10)