Z8F1680SH020EG
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F1680SH020EG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.Z8F1680SH020EG.pdf2.Z8F1680SH020EG.pdf3.Z8F1680SH020EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
342 pcs
  • Mezua
Z8F1680SH020EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F1680SH020EG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 3K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 16KB (16K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 17
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH