Z8F042APJ020EG2156
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F042APJ020EG2156
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP
Fitxak: 1.Z8F042APJ020EG2156.pdf2.Z8F042APJ020EG2156.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
420 pcs
  • Mezua
Z8F042APJ020EG2156ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F042APJ020EG2156 fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45138 pcs Datuen fitxa 1.Z8F042APJ020EG2156.pdf2.Z8F042APJ020EG2156.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-PDIP
Abiadura 20MHz Series Encore!® XP®
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 23 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 128 x 8
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 28-PDIP Datuen bihurgailuak A/D 8x10b