Z8F042APH020SG
ZilogZilog
Z8F042APH020SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F042APH020SG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
Fitxak: Z8F042APH020SG.pdf
  • Mezua
Z8F042APH020SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F042APH020SG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4129 pcs Datuen fitxa Z8F042APH020SG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 1K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 4KB (4K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 269-4163
Z8F042APH020SG-ND
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 128 x 8
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 7x10b