Z8F011AHJ020EC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F011AHJ020EC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP
Fitxak: Z8F011AHJ020EC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F011AHJ020ECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F011AHJ020EC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 2984 pcs Datuen fitxa Z8F011AHJ020EC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Pakete / kasua 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width) Beste izenak 269-3310
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 25 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 16 x 8
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak -