Z8F011AHH020SC
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z8F011AHH020SC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SSOP
Fitxak: Z8F011AHH020SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Z8F011AHH020SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z8F011AHH020SC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 5754 pcs Datuen fitxa Z8F011AHH020SC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® XP® RAM tamaina 256 x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 1KB (1K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Beste izenak 269-3309
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 16 x 8
Deskribapen zehatza eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak -