SQP300JB-3R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP300JB-3R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 3W 5% AXIAL
Fitxak: SQP300JB-3R.pdf
  • Mezua
SQP300JB-3Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP300JB-3R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1145498 pcs Datuen fitxa SQP300JB-3R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series SQP Erresistentzia 3 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 3 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQP300JB-43R
SQP300JB-43R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL
Stockean: 1115657 pcs
Deskarga: SQP300JB-43R.pdf
RFQ
SQP300JB-3R6
SQP300JB-3R6
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL