SQP300JB-3K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP300JB-3K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 3W 5% AXIAL
Fitxak: SQP300JB-3K.pdf
  • Mezua
SQP300JB-3Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP300JB-3K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1359017 pcs Datuen fitxa SQP300JB-3K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series SQP Erresistentzia 3 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQP300JB-39R
SQP300JB-39R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL
Stockean: 1290292 pcs
Deskarga: SQP300JB-39R.pdf
RFQ
SQP300JB-3R3
SQP300JB-3R3
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL
Stockean: 1112895 pcs
Deskarga: SQP300JB-3R3.pdf
RFQ
SQP300JB-3K9
SQP300JB-3K9
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL