SQP10AJB-2R4
YageoYageo
SQP10AJB-2R4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP10AJB-2R4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 2.4 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: SQP10AJB-2R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SQP10AJB-2R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP10AJB-2R4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 2.4 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111025 pcs Datuen fitxa SQP10AJB-2R4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.890" L (9.50mm x 9.00mm x 48.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2.4 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2.4W-10
2E4 LRW-10W-B 5%
MO-10W-B-2.4
SQP10AJB 2R4
SQP10AJB2R4
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound