SQP10AJB-2K7
YageoYageo
SQP10AJB-2K7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP10AJB-2K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: SQP10AJB-2K7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SQP10AJB-2K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP10AJB-2K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106856 pcs Datuen fitxa SQP10AJB-2K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.890" L (9.50mm x 9.00mm x 48.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2.7 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2.7KW-10
2K7 LRKW-10W-B 5%
MO-10W-B-2.7K
SQP10AJB 2K7
SQP10AJB2K7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film