RC0201JR-072M7L
YageoYageo
RC0201JR-072M7L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0201JR-072M7L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7M OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RC0201JR-072M7L.pdf2.RC0201JR-072M7L.pdf3.RC0201JR-072M7L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RC0201JR-072M7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0201JR-072M7L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.7M OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0201 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series RC
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak YAG2884DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 2.7M Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES SMD 2.7M OHM 5% 1/20W 0201