RC0201JR-072M4L
YageoYageo
RC0201JR-072M4L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0201JR-072M4L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.4M OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RC0201JR-072M4L.pdf2.RC0201JR-072M4L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RC0201JR-072M4Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0201JR-072M4L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.4M OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30774551 pcs Datuen fitxa 1.RC0201JR-072M4L.pdf2.RC0201JR-072M4L.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RC Erresistentzia 2.4 MOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 232280370245L
YAG2883TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.4 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film