MMF-25FRF1K8
YageoYageo
MMF-25FRF1K8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF-25FRF1K8
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF-25FRF1K8.pdf
  • Mezua
MMF-25FRF1K8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF-25FRF1K8 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3837534 pcs Datuen fitxa MMF-25FRF1K8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 1.8 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMF-25FRF1K69
MMF-25FRF1K69
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stockean: 3808555 pcs
Deskarga: MMF-25FRF1K69.pdf
RFQ
MMF-25FRF1K74
MMF-25FRF1K74
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 4224933 pcs
Deskarga: MMF-25FRF1K74.pdf
RFQ
MMF-25FRF1K82
MMF-25FRF1K82
Deskarga: MMF-25FRF1K82.pdf
MMF-25FRF1K6
MMF-25FRF1K6
Deskarga: MMF-25FRF1K6.pdf
MMF-25FRF1M
MMF-25FRF1M
Deskarga: MMF-25FRF1M.pdf
MMF-25FRF1K87
MMF-25FRF1K87